Audyt kodu źródłowego

Audyt (jakości) kodu źródłowego jest kompleksową usługą , której głównym celem jest weryfikacja jakości analizowanego kodu, jego skalowalności, łatwości utrzymania, poprawności i stabilności działania, jak również identyfikacja naruszeń bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Audyt kodu źródłowego

Certyfikacja oprogramowania

 

Usługa certyfikacji oprogramowania polega na gruntownym i całościowym zweryfikowaniu jakości oprogramowania w obszarze zdefiniowanym przez klienta, opisanym przez normy lub standardy lub też w jednym z modeli proponowanym przez testerzy.pl:

 • certyfikacja funkcjonalna
 • certyfikacja użytecznościowa
 • certyfikacja wydajnościowa
 • certyfikacja bezpieczeństwa
 • certyfikacja kodu / audyt kodu.
Czytaj więcej: Certyfikacja oprogramowania

Wdrożenie narzędzi

 

Odpowiedni dobór narzędzia jest złożonym procesem i wymaga eksperckiej wiedzy. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu testerzy.pl wspierają proces wdrażania narzędzi do organizacji.

Znajdujemy, testujemy, porównujemy i oceniamy najlepsze rozwiązania narzędziowe dla każdej organizacji. Pomagamy dokonać wyboru pomiędzy rozwiązaniem komercyjnym, open-source a własnoręcznie stworzonym narzędziem.

Czytaj więcej: Wdrożenie narzędzi

Testy wydajności oprogramowania

 
 

Testowanie wydajności oprogramowania

 

testerzy.pl oferują usługę testowania wydajności oprogramowania dla różnych systemów informatycznych (Polska i Europa), o różnym zakresie obciążenia. Testowanie dynamiczne wydajności zawiera:

 • testy w typowym użyciu
 • testowanie przeciążenia
 • testowanie maksymalnego obciążenia.
Czytaj więcej: Testy wydajności oprogramowania

Outsourcing testerów

 

testerzy.pl dostarczają zasoby testerskie. Nie potrzebujecie Państwo dłużej zatrudniać testerów na stałe? W Waszej firmie nie ma dla nich pracy na pełen etat? Dążycie do elastyczności w zarządzaniu zasobami? A może obawiacie się, że przygotowania będą zbyt czasochłonne i kosztowne? testerzy.pl dostarczą testerów, liderów testów i konsultantów o każdym poziomie wiedzy i doświadczenia.

Czytaj więcej: Outsourcing testerów

Testowanie systemów

 

testerzy.pl przeprowadzą testy dla wszystkich typów aplikacji bez względu na język programistyczny (Java, .Net, C itd.), platformę (Business Intelligence - Hurtownie danych, SAP, aplikacje desktopowe i strony www itd.) czy model wytwarzania oprogramowania (model V, RUP, Agile etc.).

Czytaj więcej: Testowanie systemów

Audyt w oparciu o TMMi/TPI

 

Spośród wielu modeli usprawniających proces testowy w organizacji proponujemy dla najbardziej znane i najczęściej praktykowane:

 • TPI Test Process Improvement polegający na usprawnianiu i ulepszaniu procesu testowego w organizacji
 • TMM Test Maturity Model - model oceny dojrzałości czynności testerskich

Oba modele służą do oceny aktualnej sytuacji testów w firmie i pomagają usprawnić ich jakość w procesie tworzenia oprogramowania.

Czytaj więcej: Audyt w oparciu o TMMi/TPI

Portfolio projektów

Nasi Klienci w testowaniu.

Nad czym pracujemy?


Projekty zewnętrzne:

 • Aleo - testy aplikacji B2B.


Projekty wewnętrzne: